Logo

Platforma zakupowa eB2B. Biznes, Korzyści, Kontakty, Zysk

ID:136422 Postępowanie 3147/HZP/MSO/2024 - Modernizacja maszyny wyciągowej i urządzenia sygnalizacji i łączności szybowej górniczego wyciągu szybowego szybu 1.4 L.W. „Bogdanka” S.A.”